Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 20:31 – Міністр охорони здоров’я Степанов йде у відставку 
 • 09:24 – Унаслідок стрілянини в США дев'ять осіб отримали поранення 
 • 09:19 – У чотирьох обласних центрах школярі продовжать навчання влітку 
 • 09:13 – Греція відкрила кордони для туристів. Карантин проходити не потрібно 
 • 09:11 – В США повністю вакцинованим громадянам дозволили не носити маски 

Цьогоріч на Житомирщині понад 660 людей з інвалідністю отримали роботу, а більше 1000 – наразі безробітні

Цьогоріч на Житомирщині понад 660 людей з інвалідністю отримали роботу, а більше 1000 – наразі безробітніСлужба зайнятості опікується питаннями зайнятості осіб з інвалідністю з 2006 року. Кількість звернень таких пошукачів роботи з кожним роком зростає. Якщо у 2006 році звернулось 792 особи з вадами здоров'я, то за 10 місяців 2018 року допомоги у працевлаштуванні потребували у понад три рази більше – 2887 осіб. Кількість тих, для кого вдалось знайти роботу, за цей період теж зросла – з 270 до 663 осіб.

Упродовж січня-жовтня 2018 року послугами центрів зайнятості в області користувались понад 2560 осіб з обмеженими фізичними можливостями, які мали статус безробітного. Працевлаштовано 535 людей з вадами здоров’я, які мали статус безробітного, та ще 128 осіб, яким робота була знайдена у перші дні звернень до набуття статусу безробітного. 108 осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, троє безробітних з обмеженими фізичними можливостями отримали одноразово належну суму допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності (зайняття бджолярством, лісопильним виробництвом та створення місця відпочинку – кемпінгу).

Підприємства, установи та організації області інформуються щодо можливості організації професійного навчання для осіб з обмеженими фізичними можливостями, в т.ч. шляхом стажування та індивідуального навчання безпосередньо на робочому місці. З метою підвищення конкурентоспроможності інвалідів з початку 2018 року 187 осіб з обмеженими фізичними можливостями проходили навчання за направленням державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду ЗДССВБ та підприємств – замовників кадрів. Для організації професійного навчання інвалідів використовувалася навчальна база вищих та професійно-технічних навчальних закладів, підприємств, установ та організацій. Зручною для осіб з обмеженими фізичними можливостями є організація навчання за місцем проживання, в тому числі стажування безпосередньо на робочих місцях.

В загальній базі оперативних вакансій Житомирської області цьогоріч було зареєстровано 448 вакансій, на які, за інформацією роботодавців, могли бути працевлаштовані інваліди.

На сьогодні потребують працевлаштування понад 1030 осіб з обмеженими фізичними можливостями, які звернулись за допомогою до служби зайнятості.

Відділ інформаційної роботи
обласного центру зайнятості,
тел.: 36-22-36
рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах