Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 14:55 – Катастрофа літака з військовими у Чугуєві: у ДБР назвали головну причину падіння АН 26 
 • 12:49 – Вся Україна перейшла у жовту зону карантину 
 • 12:46 – Офіс генпрокурора просить для Медведчука заставу у понад 300 мільйонів гривень 
 • 10:38 – У будинок Тупицького прийшли з обшуком слідчі ДБР 
 • 09:18 – Ізраїль заявив про загибель під час обстрілів командира бойовиків "Хамасу". США направляють свого посланця в регіон 

ЩАСТЯ – В РОДИНІ, ДЕ Є ДИТИНА!

19 березня в Житомирі відбулася прес-конференція Медичного центру «Мати та дитина». Це вже четвертий щорічний візит фахівців мережі медичних центрів до Житомирщини. В цьому році основний акцент проекту направлений на просвітницьку діяльність серед молоді, аби вказати на причини та загрози виникнення безпліддя, а також на шляхи подолання проблем репродуктивного здоров’я.

На жаль, невтішна статистика, що спостерігається останні роки в Україні, вказує на збільшення випадків безпліддя серед молоді. Спеціалісти МЦ «Мати та дитина» відмічають зменшення середнього віку жінок, які мають проблеми репродуктивної функції, до 23 років. Це означає, що майже 15% молодих українських сімей – безплідні. Тому лікарі вкрай занепокоєні ситуацією, що склалася, та наголошують: «Безпліддя – не вирок!».

Генеральний директор мережі медичних центрів «Мати та дитина» Наталія Данкович зазначає: «Ми не можемо вплинути на умови, в яких ми всі зараз знаходимось: на військові дії, на кризи, зростання цін тощо. Але ми хочемо і можемо впливати на демографічну ситуацію в країні. Адже нашим покликом є не тільки лікувати, але й попереджувати безпліддя. Статеве виховання молоді відіграє надзвичайно важливу роль в підтримці репродуктивного здоров’я нашої нації… Чотири з п’яти пар, які страждають на безпліддя, можуть стати батьками природнім шляхом, якщо своєчасно звернуться до репродуктивної медицини».

Також Наталія Олександрівна наголосила, що одним з основних факторів стримання безплідних сімей до звертання в медичний центр «Мати та дитина» репродуктивної медицини, нарівні з фінансовим, стоїть і психологічний. Почуття тривоги, неврівноваженість, хвилювання і страхи можуть впливати на репродуктивну функцію як жінки, так і чоловіка. Виявляючи причину безпліддя, фахівці МЦ «Мати та дитина» насамперед намагаються зрозуміти, чи може психологічний стан пари або пацієнтки бути підставою неможливості зачати дитину. Адже крім професійної медичної допомоги, таким пацієнтам потрібна психологічна підтримка і порада.

Багато молодих пар, неодноразово проходячи високовартісні курси лікування, зневірюються та розлучаються через два роки через неможливість стати батьками. Але лікарі МЦ «Мати та дитина» стверджують: «… якщо ви стикнулися з нездатністю зачати дитину, не варто опускати руки». Адже сучасні медичні технології дозволяють повністю подолати проблему безпліддя.

Звертаючись до статистики, Наталія Данкович повідомляє, що у період з 2011 до 2014 року до мережі медичних центрів «Мати та дитина» звернулося 55 тисяч пацієнтів. Тільки за минулий рік 611 пар, що проживають на Житомирщині, відвідали клініку. Загалом, за 2014 рік було проведено більше 2800 процедур екстракорпорального та внутрішньо маткового запліднення, що говорить про лідерство медичного центру по кількості проведених процедур ЕКЗ. Крім того, в медичному центрі поруч із іншими процедурами ефективно використовується вітрифікація ооцитів або кріо-консервування яйцеклітин та сперматозоїдів. Це допомагає парам, що не мають можливості завагітніти на даний час з об’єктивних причин, «відкласти» зачаття дитини на декілька років. Існують навіть випадки, коли чоловіки, які відправляються в АТО, зверталися до «Мати та дитина» з проханням заморозити сперматозоїди. До речі, ефективність програми ЕКЗ після кріо-консервування зростає до 50%. А виживання ооцитів після вітрифікації – 90-98%.

Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Лариса Ковалевська повідомила, що часто, однією з важливих причин безплідності жінки є зайва вага. Крім того, мають місце захворювання щитовидної залози. Тому ендокринна гінекологія останнім часом набуває все більшого значення. Спираючись на досвід, Лариса Станіславівна зазначила, що з роками репродуктивний потенціал жінки суттєво зменшується. Якщо у 35 років кількість якісних яйцеклітин складає 15%, то у 40 років – всього 3%. Тому лікар наголошує: «Прийдіть до нас якомога раніше!».

Багато сімей, вважаючи, що лікування в центрах репродуктивного здоров’я має високу вартість, відкладають або зовсім відмовляються від найзаповітнішої мрії стати щасливими батьками. Проте, вартість повної програми ЕКЗ в мережі медичних центрів «Мати та дитина» з минулого року не змінилася та складає 38 тисяч гривень. А перша консультація, в рамках започаткованої медичним центром торік соціальної ініціативи, – взагалі безкоштовна. В ході такого первинного консультування, лікар-репродуктолог надає оцінку репродуктивного здоров’я пацієнта та рекомендації щодо вирішення можливих проблем. Записатися на безкоштовну консультацію репродуктолога Ви можете заповниши форму запису на сайті «Мати та дитина» (www.mdclinics.com.ua) або за телефоном (044)251-3-251.

«Якщо ви прийшли до медичного центру «Мати та дитина», то невагітними ви не підете!», - насамкінець зауважила Лариса Ковалевська.
ЩАСТЯ – В РОДИНІ, ДЕ Є ДИТИНА!ЩАСТЯ – В РОДИНІ, ДЕ Є ДИТИНА!ЩАСТЯ – В РОДИНІ, ДЕ Є ДИТИНА!ЩАСТЯ – В РОДИНІ, ДЕ Є ДИТИНА!ЩАСТЯ – В РОДИНІ, ДЕ Є ДИТИНА!ЩАСТЯ – В РОДИНІ, ДЕ Є ДИТИНА!ЩАСТЯ – В РОДИНІ, ДЕ Є ДИТИНА!
рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах