Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 14:54 – У Житомирі всі учні ще шести шкіл вийдуть на навчання, а невакцинованих працівників будуть відсторонювати 
 • 14:39 – У міському громадському транспорті вводяться додаткові заходи безпеки на час дії «червоної» зони 
 • 16:14 – СБУ викрила масштабну корупційну схему на Житомирській митниці: втрати держбюджету – понад 10 млн грн 
 • 10:17 – Аномальна спека та повені - це нова норма: учений зробив заяву про зміну клімату 
 • 10:15 – Ще один військовий корабель США вирушив у Чорне море 

Чи поєднуються будинок та облицювальна цегла?

Робота з цеглою часто буває дуже творчої. Крім історичних будівель, облицювальну цеглу також використовується в сучасних проектах, і завдяки новим технологіям він може приймати тисячі різних форм.


Цегляні облицювальні смуги.


Фасад з облицювальної цегли або цегельних смуг в даний час дуже популярний, в основному через через його обслуговування та поєднання з іншими матеріалами. Крім того, елементи з обпаленої цегли на 100% натуральні, без хімічних добавок і барвників. Наприклад клінкерна цегла нічим не поступається облицювальній, а навіть навпаки більш естетичніша. Купити клінкерну цеглу у Львові можливо в інтернет магазині Будмат та знайти всі варіації кольорів та форм. Безкоштовна професійна консультація



Там, де облицювальну цеглу не можна використовувати з технічних причин - наприклад, при реконструкціях, - використовуються облицювальні смуги з цегли, які виготовляються так званим витягуванням з цегельного преса або шляхом різання з облицювальної цегли.


Це не імітація, а чесне випечене виріб з тими ж властивостями, що і цегла. Стрічки можна використовувати в приміщенні або на відкритому повітрі в поєднанні з контактною системою ізоляції фасадів. У порівнянні з облицювальною цеглою, це більш просте рішення і більш доступний варіант.


Незвичайні поєднання і 3D-ефекти.


Цегла може не тільки добре поєднуватися з деревом, каменем або класичної штукатуркою, але також можливо комбінувати цеглу різних кольорів. Або їх можна чергувати, щоб створити ефект підсвічується поверхні, або використовувати інший колір для окремих частин фасаду і таким чином домогтися його розбивки. Також можна комбінувати різні розміри і формати цегли або облицювальних смуг - в даний час дуже популярний розширений формат різної довжини. Різні кольорові матеріали або розчини також можуть бути використані на фасаді для досягнення цікавого контрасту або, навпаки, для гармонізації стику з кольором кладки.


Простір для творчості також забезпечують різні способи укладання цегли, знімаючи їх або опускаючи в композиції, можна створювати цікаві перспективи або пластичні ефекти.


Завдяки цифрового друку є нові можливості.


Цегла і плитка зараз в широкому діапазоні кольорів - від білого до чорного. Різноманітність кольорів досягається за рахунок поєднання спеціальних глин, пісків і технології випалу. Таким чином, цегляний елемент забарвлюється по всій своїй масі і з часом не втрачає своєї барвистості. Нове покоління клінкерних стрічок пропонує новітні цифрові технології, так звану HD-друк, що дозволяє створювати на плитках ідеальний дизайн, адаптований до ідей сучасної людини.



Також є місце пресованим цеглин, які мають унікальну структуру і нерівну зморшкувату поверхню, так і більш гладким витягнутим цеглин. Через різного способу виробництва обидва види цегли мають різні властивості, а також різне застосування. Карбовані цеглини мають чотири сторони і не зовсім правильну форму, навпаки, намальовані цеглини, в тому числі з клінкеру, проглядаються з трьох сторін, мають точний, правильний розмір і дуже низьку поглинаючу здатність.

рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах