Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 14:54 – У Житомирі всі учні ще шести шкіл вийдуть на навчання, а невакцинованих працівників будуть відсторонювати 
 • 14:39 – У міському громадському транспорті вводяться додаткові заходи безпеки на час дії «червоної» зони 
 • 16:14 – СБУ викрила масштабну корупційну схему на Житомирській митниці: втрати держбюджету – понад 10 млн грн 
 • 10:17 – Аномальна спека та повені - це нова норма: учений зробив заяву про зміну клімату 
 • 10:15 – Ще один військовий корабель США вирушив у Чорне море 

За результатами відкритих відборів у 5 регіональних дирекціях Укрпошти призначено нових керівників

За результатами відкритих відборів у 5 регіональних дирекціях Укрпошти призначено нових керівників Метою керівної команди нашого підприємства є здійснення швидкої ринкової трансформації Укрпошти та її перетворення на ефективну, прозору і сучасну технологічну компанію. Прагнемо надавати своїм клієнтам послуги найвищої якості і посилити позиції на ринку поштових, фінансових та логістичних послуг, повідомляє zamkova.info, з посиланням на центр зв'язків з громадськістю
УДППЗ "Укрпошта".

Для цього в жовтні 2016 року Укрпошта оголосила пошук фахівців, що допоможуть підвищити якість та ефективність управління регіональними дирекціями компанії. До відкритого відбору було запрошено спеціалістів, які володіють необхідним досвідом і кваліфікацією для оптимізації існуючих бізнес-процесів, розвитку нових видів продуктів та послуг в регіоні, ефективної організації виробничо-господарської діяльності філіалу, забезпечення операційних і фінансових показників.

На сьогоднішній день, за результатами відборів, новими спеціалістами вже підсилено команди Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорозької, Чернігівської та Черкаської дирекцій. Вітаємо у нашій команді потужних та досвідчених фахівців.

Кіровоградську дирекцію очолив Сергій Протасов, який до останнього часу успішно працював в проектах E-Commerce, організовуючи електронну торгівлю з Росією, Індією, Бразилією. Має досвід антикризового управління дирекцією з питань роздрібного та малого і середнього бізнесу в Донецькій та Луганській областях в АТ «Райффайзен Банк Аваль».

В Запорізькій області на посаду заступника директора призначено Олексія Руіна, який працював у сфері транспорту і логістики, пройшовши шлях від вантажника до регіонального директора. Очолював регіональну дирекцію компанії, що активно займається перевезеннями Україною, володіє фаховими знаннями з розвитку та розбудови мережі, покращення клієнтського обслуговування. Вже на сьогоднішній день, завдяки запропонованим і запровадженим ним «пілотним моделям» сортування посилок, у Мелітополі та Запоріжжі на 30-50% скорочено час очікування посилок клієнтами.

Також вітаємо в нашій команді Ігоря Вишняка – Менеджера з питань регіонального розвитку департаменту торгівлі в Дніпропетровській дирекції, який займався маркетингом та експортними продажами, працюючи комерційним і виконавчим директором в успішних компаніях м. Дніпра.

Директором Черкаської регіональної дирекції, по результатах відбору, став Ігор Гайович, – висококласний керівник з досвідом роботи та знаннями в галузях закупок і логістики, продажу і маркетингу товарів, розвитку та управління бізнесом. Окрім вітчизняної освіти, має ступінь МВА Інституту міжнародних ділових відносин в Німеччині.

Чернігівську регіональну дирекцію очолить Олена Дорошенко. Має цінний досвід з формування регіональної мережі та ефективної команди філії під час роботи в банківській сфері, нагороджена відзнакою «Кращий регіональний директор».

З початку 2017 року відкриті відбори будуть проведені в Полтавській, Сумській, Харківській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Тернопільській, Хмельницькій та Житомирській областях.

«Висококваліфіковані фахівці – один з найцінніших ресурсів, яким має володіти успішна компанія. Пошук спеціалістів, здатних забезпечити ефективну організацію діяльності філіалів, досягнення операційних та фінансових показників, підвищення професійної підготовки співробітників – серед пріоритетів нашої роботи», – відзначає заступник генерального директора з персоналу Олена Дрощенко.
рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах