Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 14:54 – У Житомирі всі учні ще шести шкіл вийдуть на навчання, а невакцинованих працівників будуть відсторонювати 
 • 14:39 – У міському громадському транспорті вводяться додаткові заходи безпеки на час дії «червоної» зони 
 • 16:14 – СБУ викрила масштабну корупційну схему на Житомирській митниці: втрати держбюджету – понад 10 млн грн 
 • 10:17 – Аномальна спека та повені - це нова норма: учений зробив заяву про зміну клімату 
 • 10:15 – Ще один військовий корабель США вирушив у Чорне море 

«Розвиток індустріальних парків в Україні має здійснюватися з урахуванням європейських принципів», — Сергій Лахно

«Розвиток індустріальних парків в Україні має здійснюватися з урахуванням європейських принципів», — Сергій ЛахноПро це 1 грудня 2016 року під час засідання круглого столу повідомив директор Департаменту конкурентної політики Антимонопольного Комітету України Сергій Лахно, повідомляє zamkova.info.

Обговорення на тему: «Розвиток індустріальних парків в Україні як інструмент реалізації політики державно-приватного партнерства в контексті залучення інвестицій і розвитку регіональної виробничої інфраструктури» відбулося в рамках Другої міжнародної торгово-промислової конференції «Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України і партнерів», організованої Торгово-промисловою палатою України.

У країнах ЄС індустріальні парки отримують державну допомогу переважно в межах програм регіональної допомоги, спрямованих на створення нових робочих місць. Такі програми передбачають покриття операційних витрат підприємств – учасників індустріальних парків.

Гранична інтенсивність такої допомоги встановлюється державою.

«Основна увага політики економічного розвитку повинна зосереджуватись на покращенні бізнес-клімату та на застосуванні загальних заходів допомоги. Вибіркові ж заходи (зокрема, стимули, що надаються для учасників індустріальних парків) повинні ґрунтуватися на їх необхідності, пропорційності, обмеженості дії у часі, стимулюючому ефекті тощо», — підкреслив Сергій Лахно.

Він також додав, що у середині поточного року Комітетом розглянуто законопроекти щодо стимулювання залучення інвестицій у реальний сектор економіки через індустріальні парки, в яких пропонується встановити особливості оподаткування учасників індустріальних парків, а також звільнити від сплати митних платежів обладнання, яке ввозиться на територію України резидентами індустріальних парків. Такі заходи мають ознаки однієї з форм державної допомоги, передбачених Законом України «Про державну допомогу суб'єктам господарювання».

Відповідно до зазначеного Закону надавачі такої допомоги будуть зобов’язані повідомити Комітет, як Уповноважений орган з питань державної допомоги, про існуючу станом на 2 серпня 2017 року програму державної підтримки з метою визначення її сумісності з правилами конкуренції.
рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах