Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 09:38 – Українська фехтувальниця Харлан програла в першому поєдинку і покинула Олімпіаду 
 • 09:35 – У Хорватії перекинувся автобус, загинули десять чоловік 
 • 09:32 – Коронавірус в регіонах України: у п’яти областях не зафіксували жодного нового випадку 
 • 09:29 – Ще одна країна ЄС відкрила кордони для українців 
 • 09:27 – Лісові пожежі в США дісталися житлових будинків: жителів евакуюють 

Як порозумітися з людьми і зрозуміти свої потреби: перша в Україні 25-модульна Школа психолога в УКУ

Як порозумітися з людьми і зрозуміти свої потреби: перша в Україні 25-модульна Школа психолога в УКУВ УКУ на базі кафедри психології і психотерапії УКУ стартувала 25-модульна навчальна програма Школи психолога Тетяни Завади, мета якої підвищити психологічну грамотність, поширити психологічні знання і навчити застосовувати їх на практиці.

Програма розроблена для двох груп – людей дорослих і підлітків. За словами авторки курсу Тетяни Завади, дорослі люди шукають відповіді на питання, як бути успішними і ефективно взаємодіяти з іншими, підлітки цікавляться питаннями профорієнтації, власної ідентичності, відкриттям у собі здібностей і талантів, повідомляє zamkova.info

«Сучасне суспільство вимагає від особистості багато ресурсу. Людина має бути ефективною, незалежною, свідомою і вміти критично мислити. Часто виникають різні конфлікти. Щоб бути успішним у житті, не завжди вистачає розуму і багатства. Часто через психологічні проблеми, тривожність і невпевненість людина не може розкрити свій потенціал. Інші люди можуть бути як великим ресурсом у нашому житті, так і великою проблемою. Вміння знаходити порозуміння з іншими, взаємодіяти і комунікувати, вирішувати конфлікти і домовлятися – це важливе вміння. Якщо людина почувається комфортно всередині, усе навколо також добре складається. Неможливо любити інших, допоки не навчишся любити себе. Вмієш чути свої потреби і вмієш розібратися у собі – зможеш зорієнтуватися і в потребах інших. Власне, для того, щоб людина краще розуміла себе, свої здібності і можливості, краще знаходила порозуміння з іншими, ми проводимо Школу психолога», – розповідає Тетяна Завада.

Навчальний курс триватиме з жовтня по травень і складається із 25 занять за тематичними блоками – загальна психологія, психологія особистості і розвитку, соціальна психологія, психологія професійних здібностей, клінічна психологія.

Заняття проводяться один раз у тиждень протягом 3 годин. Теорія у поєднанні із інтерактивно-практичною частиною – тренінги, аналіз психологічних фільмів, дискусії, психологічні вправи, майстер-класи. До участі в програмі запрошуються усі, хто прагне поглибити свої знання з психології. Навчання відбувається в два семестри, перший з яких 10 занять, а другий – 15.

Під час навчання учасники дізнаються, що впливає на формування характеру і темпераменту, як правильно комунікувати, вирішувати конфлікти і домовлятися, як ефективно презентувати себе, розвивати професійні здібності, як долати стресові ситуації, як відрізнити психологічну норму поведінки від психологічного відхилення.

«Отримавши психологічні знання, людина сама вирішує, у якій галузі розвиватися – соціальна психологія, управління чи клінічна психологія. Школа не спрямована на терапію чи вирішення проблем, а на підвищення психологічної грамотності людини і вміння застосовувати психологічні знання на практиці. Це теорія і практика, яка допомагає взаємодіяти з оточенням», – зазначає авторка курсу.

Зазначимо, на бакалаврській програмі з психології УКУ викладають фахівці, які поєднують роботу в університеті з веденням особистої практики – психологи та психотерапевти, які є членами Європейських та Всесвітніх психотерапевтичних асоціацій.

Психолог Тетяна Завада викладає в УКУ на кафедрі психології і психотерапії, займається психологічним консультуванням у приватному офісі, також є організатором Школи психолога. Свій професійний досвід починала з роботи у дитячому садку, де впроваджувалася інклюзивна освіта – інтеграція дітей з неповносправністю разом з іншими дітьми. Пізніше працювала на кафедрі психології, психіатрії і сексології у медичному університеті Д. Галицького. Після того працювала головним спеціалістом-психологом у правоохоронній структурі.

За додатковою інформацією пишіть: psyimages@gmail.com.
рейтинг: 
 • Не нравится
 • +1
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах