Помер останній онук Івана Франка
- 11.08.2021, 08:15,
- Події дня / Важливе / Україна / Події

У середу, 11 серпня, у віці 89 років років помер останній онук українського письменника Івана Франка Роланд, про це повідомляє Міжнародний фонд Івана Франка, передає
Замкова гора.
"Колектив Міжнародного фонду Івана Франка глибоко сумує з приводу смерті засновника та голови правління Фонду. Світла пам'ять про цю добру людину назавжди залишиться в наших серцях і тих, кому пощастило з ним працювати, товаришувати та спілкуватися", - йдеться в повідомленні .
Роланд Франко - український вчений-інженер, дипломат, громадський діяч. У 1993-1996 роках на запрошення Міністерства закордонних справ України перебував на дипломатичній службі, був радником з науки в посольстві України у Великій Британії. Завдяки клопотанню Роланда Франка у 1996 році Україна отримала у дарунок від Британії науково-дослідну станцію Фарадей (нині станція Академік Вернадський) в Антарктиці.
Заснував Міжнародну премію імені Івана Франка, яка вручається за значні досягнення і значні заслуги вчених в галузі україністики та соціально-гуманітарних наук
рейтинг:

- 0
