• 09:51 – Володимир Зеленський підписав закон, який прирівнює електронні паспорти у Дії до звичайних
  • 09:22 – ООС: на Донбасі друга поспіль доба минула без втрат
  • 09:20 – Канадські медики підтвердили зв'язок вакцини AstraZeneca з тромбозом
  • 09:17 – Рада ухвалила пільгове розмитнення "євроблях"

Збірна України з футболу знову втрачає очки у відборі до Чемпіонату світу - жовто-сині зіграли унічию із Казахстаном

Збірна України з футболу знову втратила очки у відборі до Чемпіонату світу, цього разу "жовто-сині" розписали нічию із збірною Казахстану, про це повідомляє "Замкова гора".

Після нічиїх із Францією та Фінляндією команда Андрія Шевченка розділила очки із черговим суперником.

Ефектний швидкий випад збірна України реалізувала на 20-й хвилині. Олександр Зінченко віддав загострюючу передачу в штрафну, де Роман Яремчук елегантним ударом відкрив рахунок. Надалі "жовто-блакитні" домінували на полі, завдавши 29 ударів проти 5-ти у казахів, але примудрилися пропустити на 59 хвилині. Караваєв дав шанс пробити з межі штрафної і постріл Мужикова дістався цілі – 1:1.

Попри значну перевагу, підопічні Шевченка так і не зуміли вирвати перемогу. Із більш як двома десятками ударів у ворота Казахстану, наша збірна завершила матч із єдиним забитим м'ячем.

У групі D українці йдуть другими із 3-ма набраними очками. Казахи одержали перший бал.