Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 14:54 – У Житомирі всі учні ще шести шкіл вийдуть на навчання, а невакцинованих працівників будуть відсторонювати 
 • 14:39 – У міському громадському транспорті вводяться додаткові заходи безпеки на час дії «червоної» зони 
 • 16:14 – СБУ викрила масштабну корупційну схему на Житомирській митниці: втрати держбюджету – понад 10 млн грн 
 • 10:17 – Аномальна спека та повені - це нова норма: учений зробив заяву про зміну клімату 
 • 10:15 – Ще один військовий корабель США вирушив у Чорне море 

У прокуратурі області проведено підсумкову нараду та визначено пріоритети в роботі

У прокуратурі області проведено підсумкову нараду та визначено пріоритети в роботі Прокурор Житомирської області Любомир Війтович провів оперативну нараду, на якій обговорено підсумки роботи органів прокуратури Житомирщини за 2016 рік та визначено основні пріоритети у діяльності відомства на найближчий час, повідомили zamkova.info в прес-службі прокуратури Житомирської області.

У нараді взяли участь заступники прокурора області, керівники місцевих прокуратур та їх заступники, а також працівники апарату прокуратури області.

Відкриваючи нараду, Любомир Війтович наголосив на головних вимогах та завданнях для органів прокуратури, визначених Генеральним прокурором України Юрієм Луценком.

Серед пріоритетів у діяльності органів прокуратури – виявлення корупційних дій та притягнення до відповідальності винних осіб, вжиття заходів, у межах визначених повноважень, щодо виявлення невідповідностей в електронному декларуванні та походженні зазначених у деклараціях статків, виявлення злочинів у бюджетній сфері, землекористуванні та використанні надр, зокрема, копалин загальнодержавного і місцевого значення, боротьба з організованою злочинністю, унеможливлення будь-якого тиску на бізнес тощо.
У прокуратурі області проведено підсумкову нараду та визначено пріоритети в роботі
У вступному слові прокурор області коротко назвав позитивні результати роботи протягом минулого року. «За процесуального керівництва прокурорів, органами національної поліції розслідувано і направлено до суду майже чверть розслідуваних кримінальних проваджень, питома вага яких у 2 рази перевищує загальнодержавний рівень», - зауважив Любомир Війтович, додавши, що правоохоронними органами області викрито 5 організованих угруповань.

Керівник відомства зауважив, що слідчими прокуратури розслідувано більше половини кримінальних проваджень, до того ж, усі скеровані до суду обвинувальні акти прийняті до провадження.

Підвищено ефективність представницької діяльності у сфері державної та комунальної власності. Пред’явлено позовів на понад 32 млн грн, забезпечено виконання рішень майже на 15 млн грн. Також результативно спрацювали у сфері охорони дитинства, де позови заявлено на 11,6 млн грн.

Любомир Війтович відзначив напрацювання щодо захисту інтересів держави у сфері земельних відносин: «За виявленими фактами порушень закону зареєстровано 8 кримінальних проваджень, заявлено позови майже на 73 мільйони, повернуто та попереджено незаконне надання майже 3 тисяч га землі». Він також назвав й інші позитивні напрацювання, у тому числі щодо розслідування резонансних і актуальних злочинів.
У прокуратурі області проведено підсумкову нараду та визначено пріоритети в роботі
Водночас, наголосив прокурор області, керівники місцевих прокуратур мають зосередити увагу на вирішенні низки проблемних питань.

Детальніше з аналізом кожного напряму прокурорсько-слідчої діяльності виступили перший заступник прокурора області Олександр Білошицький та заступники прокурора області Роксолана Гребенюк, Микола Корнелюк і Віталій Мякішев.

Також було заслухано пояснення керівників окремих місцевих прокуратур щодо допущених недоліків у роботі, їх бачення шляхів виправлення становища.

Підсумовуючи оперативну нараду, прокурор області Любомир Війтович наголосив на необхідності активізації роботи з пріоритетних напрямів діяльності, зокрема, розслідування кримінальних правопорушень про корупційні злочини, у сфері використання надр, земельних і лісових ресурсів, бюджетних коштів, протидії наркоторгівлі, виявлення організованих злочинних груп.

За результатами наради прийнято рішення та ухвалено заходи, спрямовані на подальше поліпшення роботи органів прокуратури області.
рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах