Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 14:54 – У Житомирі всі учні ще шести шкіл вийдуть на навчання, а невакцинованих працівників будуть відсторонювати 
 • 14:39 – У міському громадському транспорті вводяться додаткові заходи безпеки на час дії «червоної» зони 
 • 16:14 – СБУ викрила масштабну корупційну схему на Житомирській митниці: втрати держбюджету – понад 10 млн грн 
 • 10:17 – Аномальна спека та повені - це нова норма: учений зробив заяву про зміну клімату 
 • 10:15 – Ще один військовий корабель США вирушив у Чорне море 

Шановні жителі Поліського краю!

Шановні жителі Поліського краю!Хочу звітувати за рік, що минув відтоді, як Президент України своїм Указом призначив мене на посаду начальника Управління СБУ в Житомирській області.

Насамперед, це рік безкомпромісної війни з нашим спільним ворогом «номер один» на даний час – корупціонерами незалежно від місця їх роботи чи служби, партійної належності чи рівня посад. Це рік негайного і жорсткого реагування на будь-які прояви сепаратизму, екстремізму, заклики до порушення територіальної цілісності України.

Сьогодні правоохоронні структури регіону працюють у чіткій робочій взаємодії. Ми відчуваємо реальну підтримку у забезпеченні законності та правопорядку на Житомирщині з боку органів виконавчої влади й місцевого самоврядування – як обласного, так і районного рівнів. Відбувається постійний конструктивний діалог, ухвалюються дієві рішення.

Чітко дотримуючись вимог Закону, колектив обласного Управління СБУ спрямовує свою щоденну діяльність на ефективне виконання пріоритетних завдань, визначених Президентом України.

Викриваючи механізми хабарництва та ламаючи корупційні схеми, ми насамперед протидіємо системній корупції та організованій злочинності.

Найбільш корумпованою на Житомирщині залишається сфера регулювання земельних відносин, пов’язана із набуттям права власності чи отриманням в користування земельних ділянок. Про це свідчить і рівень посад затриманих нами корупціонерів.

Так, Управлінням заблоковано корупційну схему одержання хабарів за сприяння у отриманні в оренду земельних ділянок для ведення фермерського господарства, яку запровадили керівники державної адміністрації та районної ради Малинського району. Чиновників затримали під час одержання 40 тис. гривень хабара від місцевого фермера.

Схеми незаконного збагачення ліквідовано й у низці територіальних структур Головного управління Держземагенства у Житомирській області. Зокрема, за матеріалами УСБУ розпочато два кримінальні провадження, в рамках яких документуються неправомірні дії посадових осіб під час виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Коростенського району та при проведенні державної експертизи землевпорядної документації.

Спільно з прокуратурою Житомирської області викрито протиправну діяльність голови земельної комісії Новогуйвинської селищної ради і депутата цієї ж ради-члена земельної комісії, які вимагали гроші від мешканців регіону за дозволи на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Співробітники Управління затримали їх при одержанні 80 тис. гривень неправомірної вигоди. Суд першої інстанції визнав хабарників винними у вчиненні злочину та засудив до 8,5 і 8 років позбавлення волі, відповідно, із конфіскацією майна.
Викрито низку корупційних схем у правоохоронних і контролюючих органах. Зокрема, співробітники Управління припинили протиправну діяльність двох головних державних ревізорів ГУ Міндоходів під час одержання ними 25 тис. гривень «відкупного» від суб’єктів господарювання за стократне зменшення штрафних санкцій за виявлені порушення податкового законодавства – від 500 до 5 тис. гривень. Вироком суду одного з правопорушників визнано винним, його позбавлено рангу державного службовця, заборонено обіймати посади на державній службі. Кримінальне провадження стосовно його поплічника розглядається судом.

Спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою ГУ ДФС нами викрито і припинено корупційну діяльність старшого ревізора Новоград-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції, який сприяв спадкоємцям в ухиленні від сплати податку за прийняте у спадщину майно за половину цієї суми. Хабарника було затримано одразу після одержання ним 7 тис. гривень.

У рамках посилення антикорупційних заходів у сфері забезпечення мобілізаційної готовності держави спільно з Військовою прокуратурою у Житомирі та Бердичеві припинено злочинну діяльність двох груп осіб, які за гроші сприяли військовозобов’язаним в ухилянні від мобілізації.

Так, корупційний механізм ухилення від мобілізації запровадили капітан Житомирського обласного військового комісаріату та троє його спільників. Посередники пропонували призовникам за 1,5-2 тис. доларів США «зняти» їх з військового обліку, а співробітник військкомату власноручно виготовляв дублікат послужної картки. Імітуючи видалення документу з картотеки, шахраї отримували за фальшивку гроші. Усіх їх було затримано «на гарячому».

У Бердичеві при одержанні 5 тис. гривень хабара були затримані майор військкомату та його спільник, які за винагороду вирішували, йти чи не йти громадянам на військову службу.

Припинено протиправну діяльність групи військовослужбовців однієї з військових частин Житомирщини, які за підробними документами списували та продавали відремонтовану автомобільну техніку, що призначалася для забезпечення військ у районі проведення АТО. На незаконно реалізований автотранспорт вартістю 700 тис. гривень накладено арешт.

Спільно з міліцією, прокуратурою та підрозділом внутрішньої безпеки ДПтС України викрито корупційну вертикаль, створену посадовцями Житомирської установи виконання покарань, які за гроші постачали засудженим наркотики, влаштовували на режимній території побачення з жінками. За це службові особи отримували від 5 тис. гривень незаконної винагороди.

На хабарі затримано старшого інспектора одного з відділів регіонального Управління Державної пенітенціарної служби України – майор внутрішньої служби систематично здирав хабарі за сприяння в умовно-достроковому звільненні засуджених.

Упродовж року Управлінням викрито сім схем систематичного вимагання неправомірної вигоди, які діяли у контролюючих держустановах – обласних Управліннях охорони, використання і відтворення біоресурсів та регулювання рибальства і Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державних екологічній, фітосанітарній і архітектурно-будівельній інспекціях.

У Головному територіальному управлінні юстиції в Житомирській області викрито злочинну систему посередницьких послуг. Заступниця начальника управління державної реєстрації разом зі своїм чоловіком, який виконував роль посередника, вимагали гроші за прискорення процесу державної реєстрації договорів оренди земельних ділянок. Таким чином хабарники «зареєстрували» майже чотири тисячі договорів. Обох було затримано під час одержання 6 тис.гривень.

За матеріалами СБУ засуджено і позбавлено рангу держслужбовця начальника відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря регіональної Державної екологічної інспекції, який брав хабарі з підприємців, погрожуючи їм позаплановими перевірками.
«На гарячому» на 4 тис. гривень хабара було затримано головного державного інспектора Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції, який визначав суму хабара від порушників архітектурно-будівельного законодавства пропорційно сумі штрафу, яку вони б мали сплатити.

Викрито ряд корупційних механізмів заниження вартості експорту необробленої лісопродукції у державних лісових господарствах регіону. Експорт деревини за заниженою ціною призвів до заподіяння державі збитків у розмірі понад 2,5 млн. гривень.

Оголосивши бій кримінально-караній корупції, ми чітко усвідомлюємо свою відповідальність за виконання завдань, які поставлені перед органами державної безпеки Президентом України, готові до їх ефективного вирішення.

Сприятиме цьому і реалізація Концепції реформування СБ України, затвердженої у вересні ц.р. Колегією Служби безпеки, яка має на меті створення динамічної спеціальної служби за стандартами країн Європейського Союзу та НАТО, здатної ефективно протидіяти корупції, захищати державний суверенітет, конституційний лад і територіальну цілісність України.

Наостанок хочу нагадати номер цілодобового «телефону довіри» Управління – (0412) 47-21-52, наша електронна скринька - usbu_zhr@ssu.gov.ua.

Служба безпеки вживає комплекс заходів для забезпечення державної безпеки напередодні і під час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, своєчасного виявлення, запобігання та припинення проявів терористичного і екстремістського характеру стосовно всіх учасників виборчого процесу. В межах своєї компетенції сприяє органам державної влади у забезпеченні демократичного і конституційного волевиявлення громадян. Я буду щиро вдячний усім свідомим громадянам, кому стане відома важлива інформація і хто повідомить її нам. Ми кожне звернення ретельно перевіримо та вживемо заходів реагування.


Начальник Управління СБ України
в Житомирській області
полковник Володимир Пахнюк
Шановні жителі Поліського краю!
Шановні жителі Поліського краю!
Шановні жителі Поліського краю!
Шановні жителі Поліського краю!
Шановні жителі Поліського краю!
рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах