Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 14:24 – Фонд держмайна просить суд повернути "трубу Медведчука" у власність держави 
 • 09:13 – У світовому рейтингу Україна опустилася на 31 місце за поширенням COVID-19 
 • 09:10 – Загострення між Ізраїлем та Сектором Гази: у небі сотні ракет 
 • 09:08 – ООС: бойовики застосовували міномети 120-го калібру на Донбасі 
 • 09:06 – Напруженість на кордоні РФ і України не знижується – Держдеп США 

Переваги роботи в Польщі для молоді

Переваги роботи в Польщі для молоді
Більшість українців під час пошуку роботи звертає свою увагу на європейський ринок праці. Здебільшого це пов’язано із неможливістю знайти роботу або через неналежну оплату праці в Україні. Незважаючи на різноманітні труднощі, економіка країн Європи розвивається краще. Відповідно зростає потреба в робочій силі. І тут громадяни нашої країни готові запропонувати свої послуги.Чому молоді легше знайти роботу в Польщі, а не в Україні?


 • Поляки не хочуть працювати на певних категоріях робіт, мотивуючи це непрестижністю або низькою заробітною платою. В таких умовах, працедавці почали активний пошук нових працівників в сусідніх країнах. Українці, які давно відомі своєю працьовитістю, з радістю вирішили заповнити цю нішу.

 • Другим стимулом для трудової міграції української молоді стало те, що рівень зарплат у Польщі набагато вищий, ніж в Україні.

 • Третім фактором є те, що лише на східних кордонах Польща має сусідів, які не є членами Європейського союзу. Відповідно, громадяни цих країн мають значні труднощі при працевлаштуванні на загальноєвропейському ринку праці.


Через близькість до кордону та знання польської мови, жителі західних областей України першими почали заповнювати вільні вакансії на новому для себе ринку праці, а тому їх у Польщі найбільше. Спостерігаючи за їх успіхами, велику зацікавленість у такому працевлаштуванні виявили також мешканці інших регіонів країни.


Скільки може заробляти молодь у Польщі?


Велика кількість цікавих пропозицій надходить з-за кордону. Це стосується як пропозицій польських роботодавців українським працівникам, так і кількості вакансій для польських працівників країнами Заходу. Тому за статистичними даними майже половина польських працедавців готова працевлаштувати у себе українців.


Найбільше польський ринок праці потребує працівників медичної галузі, інженерів, науковців та працівників ІТ галузі. Також затребуваними є кваліфіковані дизайнери та архітектори.


Починаючи з ранньої весни і закінчуючи настанням холодів у Польщі можна непогано заробити на різноманітних сезонних роботах. Основні види – це праця на сільськогосподарських угіддях та будівництво.


Для роботи на підприємствах, що займаються аграрним бізнесом, садівництвом, або на приватних фермах наймають працівників до яких ставлять дві основні вимоги – витривалість та здоров’я. Це пов’язано з тим, що робота дуже виснажлива, а оплата залежить від кількості посадженого, обробленого чи зібраного врожаю, або відпрацьованих годин. Спеціальні професійні навички та знання польської мови вітаються, але не є обов’язковими.Досвід роботи стане вашою першою перевагою.


Студенти у Польщі можуть також непогано підзаробити, влаштувавшись продавцями, офіціантами або займаючись перекладами, написанням статей, наукових робіт або іншими роботами, де передбачено гнучкий графік.


Середня заробітна платня для молоді при цьому складатиме близько 2-4 тисяч злотих. Більше дізнатися про роботу в Польщі ви зможете на https://ipsgroup.com.ua/.

рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах