Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 20:31 – Міністр охорони здоров’я Степанов йде у відставку 
 • 09:24 – Унаслідок стрілянини в США дев'ять осіб отримали поранення 
 • 09:19 – У чотирьох обласних центрах школярі продовжать навчання влітку 
 • 09:13 – Греція відкрила кордони для туристів. Карантин проходити не потрібно 
 • 09:11 – В США повністю вакцинованим громадянам дозволили не носити маски 

Як роботодавці підтримують ідею про «work-life balance»

Як роботодавці підтримують ідею про «work-life balance»Більше ніж половині офісних співробітників доводиться жертвувати особистим життям, вільним часом, сім’єю і друзями на користь роботи. Кожен четвертий звинувачує в цьому роботодавця. При цьому, як показало опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, майже дві третини начальників намагаються створювати умови для підтримки «work-life balance» своїх підлеглих.

Українських «білих комірців» виправдано можна вважати кар’єристами. Понад половина з них жертвує особистим життям і вільним часом на користь роботи. Лише кожному четвертому-п’ятому вистачає часу і сил для повноцінної самореалізації в обох сферах. При цьому відмовляються від кар’єри і цікавих проектів на користь особистого життя не більше ніж 4% опитаних.

Кожен другий головною причиною того, що йому доводиться багато працювати і жертвувати собою заради кар’єри, назвав складну ситуацію в країні. Ще чверть пояснюють такий перебіг подій завищеними вимогами збоку роботодавця. І майже стільки ж бачать причину в самих собі й своєму невмінні гармонійно організувати власне життя.

На думку більшості офісних співробітників, уміння зберігати баланс між роботою і особистим життям не залежить від гендерної приналежності. При цьому жінки більш схильні вважати, що це краще вдається чоловікам, а чоловіки, навпаки, частіше віддають першість у цій здатності представницям прекрасної половини людства.

Згідно з даними опитування, дві третини роботодавців в Україні підтримують ідею про баланс роботи і особистого життя своїх підлеглих.

Практично кожен другий із розумінням ставиться до необхідності співробітника деколи бути відсутнім у офісі з особистих причин. Кожен шостий начальник готовий надати можливість працювати віддалено або запропонувати більш зручний графік роботи.

Один із восьми намагається мінімізувати понаднормові навантаження. А ось навчання тайм-менеджменту проводять не більше ніж у 4% компаній. Ще рідше зустрічаються в українських офісах системні work-life balance програми.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у січні 2017 року. В опитуванні взяли участь 800 респондентів із різних регіонів України.
рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах