Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 14:54 – У Житомирі всі учні ще шести шкіл вийдуть на навчання, а невакцинованих працівників будуть відсторонювати 
 • 14:39 – У міському громадському транспорті вводяться додаткові заходи безпеки на час дії «червоної» зони 
 • 16:14 – СБУ викрила масштабну корупційну схему на Житомирській митниці: втрати держбюджету – понад 10 млн грн 
 • 10:17 – Аномальна спека та повені - це нова норма: учений зробив заяву про зміну клімату 
 • 10:15 – Ще один військовий корабель США вирушив у Чорне море 

Папа Венедикт XVI: заперечення Бога руйнує створіння

«Заперечення Бога руйнує створіння», - про це наголосив папа Венедикт XVI в своїй промові до дипломатичних представників із 178 країн, в межах зустрічі, яка вже традиційно відбувається у Ватикані на початку кожного року.

«Егоїстична і матеріалістична ментальність спричинює шкоду, яка загрожує навколишньому середовищу і всьому світу», заявив Святіший Отець і тим самим в черговий раз підкреслив, що коріння екологічної кризи лежать у релігійно-моральній площині. Згідно з думкою папи: «Заперечення Бога не тільки спотворює особисту свободу, але й також руйнує створіння». Папа переконаний, що свобода не сміє бути направлена на самознищення та зруйнування всього світу. Свобода має бути відповідальною, шлях людини не може визначатися «свавіллям та пристрастю, але має відповідати Божій волі».

Масштаби руйнування природного довкілля все більше зростають і починають загрожувати загальному благу цілих країн, а зокрема малих острівних держав, які ризикують опинитись під водою внаслідок явища глобального потепління. Папа звернув також увагу на чинник того, що збереження створіння є важливим фактором економічного благополуччя, встановлення глобальної справедливості та плекання миру між народами.

Глобальним екологічним викликам сьогодення ефективно можна протистояти тільки на основі мобілізації спільних зусиль та «міжнародної солідарності». Однак, згідно з думкою понтифіка, в основі екологічної кризи лежить релігійно-моральна криза, а зокрема «егоїзм людини, що знищує природне довкілля», тому збереження природи «вимагає в першу чергу зміни свідомості та нового стилю життя». На цьому полі особливу компетенцію має Церква, яка розділяє з державою відповідальність за майбутнє людини. В особливий спосіб Святіший Отець висловив сподівання на плідний діалог Церкви з Європейським Співтовариством задля «побудови майбутнього Європи, постійно черпаючи з джерел її християнської ідентичності».

Інформаційна служба
Бюро УГКЦ із питань екології
рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах