Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 14:54 – У Житомирі всі учні ще шести шкіл вийдуть на навчання, а невакцинованих працівників будуть відсторонювати 
 • 14:39 – У міському громадському транспорті вводяться додаткові заходи безпеки на час дії «червоної» зони 
 • 16:14 – СБУ викрила масштабну корупційну схему на Житомирській митниці: втрати держбюджету – понад 10 млн грн 
 • 10:17 – Аномальна спека та повені - це нова норма: учений зробив заяву про зміну клімату 
 • 10:15 – Ще один військовий корабель США вирушив у Чорне море 

Коли потрібна фізична охорона

Робота охоронця включає цілий спектр завдань: спостереження за порядком на об'єкті, контроль пропускного пункту, захист людей і матеріальних цінностей.


Фізична охорона застосовується для об'єктів самих різних типів: навчальні заклади, офісні приміщення, комерційні та приватні об'єкти, паркінги та місця масового скупчення людей. Кожен такий тип має свої особливості. Наприклад, в навчальних закладах категорично забороняється застосовувати фізичну силу, в офісному центрі охоронець не повинен пропускати сторонніх і забезпечувати збереження матеріальних цінностей, а на виробничому підприємстві він повинен стежити за дотриманням співробітниками робочого графіка і фіксувати запізнення або прогули.


Комерційні об'єкти зазвичай пов'язані з великою відвідуваністю, тому тут охоронець повинен забезпечувати безпеку відвідувачам, стежити за збереженням матеріальних цінностей, припиняти правопорушення і стежити за тим, що вносять і виносять з приміщень. В складських приміщеннях фізична охорона потрібна для збереження товарів та недопущення на об'єкт сторонніх осіб без відповідного пропуску.


Порівнюючи фізичну охорону з автоматичною системою безпеки (наприклад, датчики і відеоспостереження з функцією віддаленого контролю доступу), можна знайти безліч переваг. Так, прилади можуть лише фіксувати вже виниклу загрозу (вони реагують на фактичне дію, подія), тоді як людина може попередити її.


Часто фізична охорона потрібно приватним особам - відомим політикам, бізнесменам, артистам. Для цієї роботи підбирається або один охоронець, або ціла група співробітників безпеки. Їх спільним завданням стає недопущення сторонніх осіб до охоронюваної персони, виявлення потенційної загрози, особливо коли клієнт знаходиться серед натовпу, захист в разі нападу - саме такі послуги надає компанія «Безпека ЛТД», більш детально про яку можна дізнатися на сайті https://bezpeka-ltd.com/.


Охоронець повинен володіти не тільки навичками ближнього бою, використання травматичної і вогнепальної зброї та іншого технічного спорядження, а й вміти підтримати розмову, мати знання етикету, адже він буде перебувати з клієнтом безперервно і відвідувати з всі заходи, забезпечуючи цілодобову безпеку.


Найбільш ефективною є гібридна система, коли на одному об'єкті використовується відразу кілька видів охорони: пультова і фізична, датчики і камери відеоспостереження. Всі ці запобіжні заходи допоможуть надійно захистити майно, життя, здоров'я людей та матеріальні цінності.

рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах