Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизація
 
 
 • 09:40 – Україна веде переговори з Англією щодо купівлі ракет через загрозу з боку РФ 
 • 09:37 – Повінь в Індії та Непалі: 1,6 тис. будинків зруйновані, загинули понад 100 людей 
 • 09:32 – Сьогодні набувають чинності карантинні правила пасажирських перевезень 
 • 09:28 – В Україну йде лютий холод з "мінусами": як довго буде негодити 
 • 09:26 – Іспанська “Барселона” здолала київське “Динамо” 

Аналітика України повідомляє про деякі зміни в пенсійній сфері

Аналітика України повідомляє про деякі зміни в пенсійній сфері

Як дає зрозуміти аналітика, Україна знову матиме зміни в пенсійній реформі. Цього разу планується підвищення суми однієї із обов'язкових страхових форм.


В чому суть?


Сам Андрій Рева (на сьогодні він займає посаду міністра соціальної політики) повідомив вітчизняним ЗМІ, що збільшення Єдиного соціального внеску буде актуальним не для усіх, а лише для тих підприємств, на котрих до сьогодні існують шкідливі умови праці. Для останніх, як зазначає міністр, такі нововведення не стануть шокуючою новиною, адже на сьогодні вже є підписаною домовленість між представниками уряду та підприємствами, профспілками.


Завдяки таким тарифним підвищенням, як вказує аналітика, Україна має шанси модернізуватись та дотягати рівня виробництва провідних країн світу. Ті кошти, котрі зараз підприємство змушене віддавати в якості податку, можна було використати на придбання особливо якісних фільтрів, сучасних опалювальних систем, нових систем вентиляцій тощо.


Що ж стосується самої суми сплат, то на сьогодні вона становить 22%. В найближчі півроку вона може змінитись до 15% для першого списку підприємств та до 7% для другого. Списки ж формуються в залежності від складності умов на виробництві.


Із самого додаткового прибутку держави, як вказує Андрій Рева, можна буде сформувати резерв для забезпечення дострокового виходу на пенсію осіб, котрі працювали на тих же таки підприємствах із шкідливими умовами праці.


Пенсійні зміни


Паралельно із тим, Андрій Рева повідомив, що та пенсійна система, котру запропонує в недовгому часу уряд, стане просто революційною для нашої країни. Як дає зрозуміти аналітика, Україна буде задоволеною внаслідок справедливого розподілу пенсійних виплат. Серед основних переваг, котрі вже встигли високо оцінити за кордоном, - підвищення пенсійних виплат майже для 6 мільйонів пенсіонерів, відміна сплати податку тими пенсіонерами, котрі ще працюють на роботах, зменшення виплат для колись “привілейованих” осіб, зокрема суддів, депутатів, працівників СБУ, Прокуратури, деяких категорій військовослужбовців.


Раніше в ЗМІ вже повідомлялось про амбітні плани уряду до 2024 року вивести Пенсійний фонд на рівень бездефіцитного. За переконанням багатьох аналітиків та економістів, така реформа є вдалою, однак має кілька негативних моментів. Врахувавши їх, уряду вдасться дуже якісно змінити життя сучасних пенсіонерів.

рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Залишити коментар

Зробіть Ваш вибір
Чи будете ви вакцинуватися від Covid-19?
Новини України і світу
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери
Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Опитування
Блоги
Ми в соцмережах