ZAMKOVA.info > Житомирщина > Житомирський КЗУ вимагає припинити переслідування журналістки Олени Галагузи

Житомирський КЗУ вимагає припинити переслідування журналістки Олени Галагузи


22.07 10:25
Сьогодні стало відомо, що Корольовський районний суд м. Житомира розпочав слухання справи за позовом народного депутата Олега Черпіцького до «Газети по-українськи».

Кореспондента «Газети по-українськи» Олену Галагузу, яка відома своєю принциповою позицією та незалежними розслідуваннями, погрожують приводом доправити до суду, засідання якого відбудеться 6 серпня.

Нардеп О. Черпіцький позивається до «Газети по – українськи» через публікацію статті про його бійку із журналістом. Черпіцький вбачає у невеличкій замітці образу власної честі та гідності та вимагає стягнути з видання 170 000 гривень чи взагалі позбавити ліцензії. Саме така сума чи закриття ЗМІ має задовольнити депутата, який донедавна був у фракції БЮТ, а нині є членом коаліції «тушок».

«Таким цинічним способом влада намагається придушити свободу слова в окремо взятій Житомирській області. Їх мета - залякати найбільш активних журналістів в надії посіяти страх у інших. Ми звертаємося до керівників держави та області з вимогою негайно припинити переслідування журналістів та втягування судової влади в розправу над ЗМІ» - зазначив координатор Житомирського комітету Захисту України, голова обласної організації ВО «Свобода» Сидір Кізін.

Прес-служба
Житомирської обласної організації ВО "СВОБОДА"

Повернутися назад