16 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 10 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: 4 крадіжки чужого майна, 1 випадок нелегального обігу наркотиків та інші.
12 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.
4 січня до Андрушівського РВ звернувся житель райцентру, 1965 р.н, з заявою про те, що із його літньої кухні, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено продукти харчування на загальну суму 300 гривень.
Працівники міліції у скоєнні злочину обґрунтовано підозрюють 29-річного непрацюючого місцевого жителя.
Минулої доби до Новоград-Волинського МВ звернулась жителька райцентру, 1954 р.н. з повідомленням про те, що до її будинку проник невідомий, та викрав комплектуючі до опалювальної плити на загальну суму 430 гривень.
Працівники карного розшуку встановили, що злочин скоїв 39-річний місцевий житель.
28 грудня працівники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Богунського РВ за місцем проживання 22-річної непрацюючої місцевої жительки виявили та вилучили макову соломку вагою 539 грам та канабіс вагою 786 грам, повідомили
"Замковій горі" у ВЗГ УМВС України в Житомирській області
Шановні громадяни, нагадуємо Вам, що статтею 307 Кримінального кодексу України за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.