Всі новини Житомирщина Світ Україна Інтерв'ю Київ Духовність Спорт Форум

Віра Шелудченко: "Ліквідатори ЧАЕС виконали свій обов’язок сповна. Героями не народжуються, а стають".

24.04 15:25
Віра Шелудченко: "Ліквідатори ЧАЕС виконали свій обов’язок сповна. Героями не народжуються, а стають".
Аварія на Чорнобильській атомній електростанції вплинула на долі мільйонів людей. Катастрофа вважається однією із наймаштабніших за всю історію ядерної енергетики. Радіоактивна хвиля охопила не лише територію України, колишнього СРСР, а й країни Європи та східну частину США. Щороку у всьому світі вшановують пам’ять загиблих та дякують живим ліквідаторам Чорнобильської трагедії. У Житомирі є кілька пам’ятних місць, де написані імена постраждалих на злощасній атомній електростанції.

Для загиблих пам’ять, шана та хвилина мовчання. Для живих – особливих відзнак не потрібно. Аби наодинці зі своїм горем не залишатися, кажуть ліквідатори Чорнобильської АЕС.

Віра Шелудченко, Житомирський міський голова: "Ліквідатори ЧАЕС виконали свій обов’язок сповна. Героями не народжуються, а стають".

А втім, герої не отримують належну фінансову підтримку.

Юрій Забела, голова Житомирської ОДА: "Hа сьогодні не вирішено з виплатами ліквідаторам, санаторним лікуванням, медичним забезпеченням, переселенням із зон та самим статусом зони".

Більшість з ліквідаторів – інваліди, тому вони найбільше потребують ліків. А отримати їх за знижками не вдається.

Михайло Шаламай, ліквідатор ЧАЕС: "Випишуть рецепти. Ті отримали, ті – ні…"

На мітингу були присутні вдови ліквідаторів, їх родичі та внуки. Дехто з них і через 23 роки пам’ятає національних героїв. .
Шановний гість! Ви увійшли на сайт ЗАМКОВА.info як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм логіном і паролем.
Ця новина на ЖТРК
Додати свій коментар до даної новини
Роздрукувати
Інші новини по темі:
Обговорити цю новину на форумі
Video
Загрузка...
найкращий iq тест
Новини RedTram
Завантаження ...
Опитування:
Якій з партій Ви найбільш симпатизуєте напередодні парламентських виборів?

ВО «Батьківщина»
Демократичний альянс
Єдиний Центр
Комуністична партія
Народна партія
Народний Рух України
Наша Україна
Партія регіонів
ВО «Свобода»
СДПУ (о)
Соціалістична партія
Удар
Українська платформа «Собор»
Україна-вперед!
Фронт змін
Інша

Голосувати
продивитись результати
Архіви новин:

«    Травень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Травень 2012 (195)
Квітень 2012 (252)
Березень 2012 (299)
Лютий 2012 (257)
Січень 2012 (287)
Грудень 2011 (119)

nmp

Наразі обговорюється:
Закон про мови чи закон про нищення України?
Автор: Sash
Кабмин намерен поднять налог на воду
Автор: Sash
Конкурс от Нескафе
Автор: Fanat
Социальный проект "Всі рівні"
Автор: Fanat
Деятельность ООО
Автор: neta
Топ-новини
В Житомирской области частное предприятие травит жителей села ядохимикатами
23.05, 12:52
Письменник відмовився від ордена, яким його нагородив Президент
23.05, 12:46
ПоRoshenко "на гачку"
22.05, 20:44
Європу трясе: землетрус налякав болгар, італійців евакуювали
22.05, 11:20
В Українській гімназії Сімферополя наплив охочих навчатися
21.05, 22:06
Побили чоловіка, який розповів про корупційні схеми Лук’янівського СІЗО
21.05, 17:50
Янукович на саміті НАТО може «розтопити» ізоляцію
21.05, 09:57