Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация

• 17:31 – Депутати проголосували за скорочення виконкому Житомирської міськради: залишили лише 10 членів «за посадами»
  • 15:49 – У Житомирській області взяли на хабарі начальника відділу рибного господарства
  • 15:35 – Заступник міського голови написав заяву на звільнення
  • 22:03 – Президент України представив нового голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка
  • 22:58 – Зеленський готовий підтримати автономію для кримських татар – Джемілєв

МФК "Житомир” вдома обіграв ФК “Луцьк”

МФК “Житомир” здобув третю перемоогу в аматорському чемпіонаті України сезону 2016р. У заключному маті групового етапу, який відбувся в суботу, 04 червня, міська рада команда на домашньому полі стадіону "Колос" мінімально, 1:0, обіграла аутсайдера групи 1 ФК "Луцьк", повідомили zamkova.info в управлінні по зв'язках з громадськістю міської ради.
Підтримати житомирську команду прийшли більше 1000 вболівальників, що можна вважати успіхом, враховуючи запровадження квитків.

Житомиряни показали, що готові підтримати свій клуб. А діти, люди пенсійного віку та всі інші пільгові категорії змогли безперешкодно потрапити на стадіон.

Щодо самої гри, то житомиряни з перших хвилин перехопили ініціативу і мали за гру чимало можливостей для взяття воріт. Втм лише Роман Гусак на 32 хвилині зумів скористатися своїм шансом і забити єдиний у цьому матчі гол. Він і приніс МФК "Житомир" перемогу.

В іншому матчі Групи 1, ФК "Гірник" обіграв в гостях ФК "Малинськ" з рахунком 2:1. Відтак в підсумку МФК "Житомир" завершує сезон на третій позиції в групі.

Результати 6 туру:

МФК "Житомир" – ФК "Луцьк" – 1:0 (1:0)
ФК "Малинськ" – "Гірник" – 1:2 (1:2)

МФК “Житомир” не зміг пройти у фінальну частину нинішнього аматорського чемпіонату. Але дебют для житомирян можна вважати успішним, - команда, створена, фактично, за два тижні до змагань, зуміла показати гарні результати, здобувши три перемоги і одну нічию, програвши лише лідеру групи.

За словами президента МФК "Житомир" Руслана Павлюка, в червні команда розпочне підготовку до нового сезону - вже в серпні стартує новий аматорський чемпіонат, який буде проходити за системою "осінь-весна". Має бути повноцінний календар на 10-12 команд. В червні команда проведе