Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация
 
 • 16:23 – Рада прийняла проект Держбюджету-2020 для подальшої роботи 
 • 16:19 – Звільнений ще один заступник голови Житомирської ОДА 
 • 16:13 – Уряд звільнив В’ятровича з посади голови Інституту нацпам’яті 
 • 14:35 – У Житомирі не планують цього року продовжувати ремонт Великої Бердичівської 
 • 17:31 – Депутати проголосували за скорочення виконкому Житомирської міськради: залишили лише 10 членів «за посадами» 

У Житомирі обговорено роботу щодо створення робочих місць

25 березня 2011 року відбулося спільне засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення та обласної робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

Про роботу щодо створення робочих місць, детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення доповіла заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Бойм.

В ході засідання також розглянуто питання про здійснення контролю за додержанням законодавства з праці територіальною державною інспекцією праці в області; про нові форми та методи роботи з організації професійної орієнтації населення, шляхи підвищення якості та ефективності надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості; про підвищення ефективності надання соціальних послуг населенню, зокрема організації професійного навчання безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочому місці; про підвищення ефективності надання соціальних послуг населенню, зокрема організації професійного навчання безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочому місці; про план роботи обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення на 2011рік.

Виступаючі констатували, що в області виконуються доведені завдання щодо створення робочих місць та працевлаштування незайнятого населення, налагоджена робота щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

Упродовж 2010 року в усіх сферах економічної діяльності області створено 24 тис. нових робочих місць, що становить 112% річного завдання (21400), працевлаштовано за сприяння служби зайнятості 24,6 тис. незайнятих громадян, що на 0,2% більше проти 2009 року.

Проведена робота сприяла зниженню напруженості на ринку праці.

Упродовж 2010 року на обліку у районних та міських центрах зайнятості перебувало 69,8 тис. незайнятих громадян, що на 12,6% менше, ніж у 2009 році.
Чисельність зайнятого населення віком 15-70 років збільшилась із 562,7 тис. осіб у січні – вересні 2009 року до 564 тис. осіб у січні - вересні 2010 року або на 1,3 тис. осіб, рівень зайнятості населення віком 15-70 років збільшився із 59,1% до 59,9% та є вищим середнього показника по Україні (58,9%), а рівень безробіття зазначеної категорії населення, визначений за методологією Міжнародної Організації Праці, зменшився відповідно з 10,5% до 9,7% або на 0,8 відсоткових пункти. проте він вищим, ніж в цілому по Україні (8,0%).

Навантаження незайнятого населення на одне вільне робоче місце зменшилося з 15 до 13 осіб.

У всіх містах і районах області створені і діють робочі групи (комісії) з питань легалізації заробітної плати та робочих місць, якими упродовж січня - лютого 2011 року перевірено 360 підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців, на яких встановлено 276 порушень трудового законодавства, виявлено 184 працівника без належного оформлення трудових відносин з роботодавцями. За результатами перевірок складено 71 протокол про адміністративні правопорушення, до прокуратури передано 8 матеріалів, притягнуто до адміністративної відповідальності 41 посадову особу, зареєстровано 99 фізичних осіб-підприємців та легалізовано працю 48 громадян, до місцевих бюджетів додатково надійшло 525 тис. грн. податків.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення. Зокрема у них йдеться про необхідність підвищення ефективності роботи комісій (робочих груп) з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення з метою притягнення до відповідальності порушників трудового законодавства та інформування громадськості про результати перевірок і соціальних ризиків громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації
рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
загрузка...
Оставить комментарий


Новини України і світу
 • Реклама
 • Ваш вибір?
 • Опитування
Чи підтримуєте ви ініціативу введення візового режиму України з Росією?
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Гороскоп
Ми в соцмережах
 • Вконтакті
 • Facebook
 • Twitter
 • Google+