Всі новини Житомирщина Світ Україна Інтерв'ю Київ Духовність Спорт Форум

ЗМІ: Естонські держслужбовці святкували день народження Гітлера

23.01 12:26
ЗМІ: Естонські держслужбовці святкували день народження Гітлера
Естонський тижневик Eesti Ekspress повідомив в четвер, що, за його інформацією, представники силових структур і співробітники апарату уряду Естонії брали участь в торжествах з нагоди пам'ятних дат "третього рейху", передає NEWSru.com.

Видання повідомило, що державні службовці були присутні, зокрема, на святкуваннях дня народження Адольфа Гітлера, річниці Ванзейської конференції (конференція 20 січня 1942 року, на якій розглядалося питання про повне знищення євреїв і де Естонія була відзначена як країна, яка першою вирішила "єврейське питання") і мюнхенського пивного путчу.

Згідно з документами, що є у видання, на них були присутні члени парламентських соціал-демократичної партії, Союзу Вітчизни - Республіка і партії Центра, яка виступає за співпрацю з Росією і активно грає на російському "виборчому полі".

Нацистські заходи, пише видання, проходили в 2006-2007 роках у Талліні, Тарту, Пярну також за участю представників Сил оборони і добровольної воєнізованої організації "Кайтселіт". На одному з опублікованих знімків зображено 30 учасників святкування дня народження Гітлера в 2007 році з нацистськими нарукавними пов'язками і під прапором в кольорах естонського синьо-чорно-білого тріколора зі свастикою в центрі.

Поліція безпеки Естонії свого часу почала розслідування діяльності одного з організаторів цих зборищ, фінського неонациста Рісто Тейнонена, що отримав естонське громадянство за "особливі заслуги" і нагороджений колишнім президентом Леннартом Мері орденом "Хрест Маарьямаа". Проте в 2008 році слідство було припинене.

23 серпня в Естонії відзгначається День пам'яті жертв нацизму і сталінізму. У законопроекті про введення цієї дати говориться, що нинішні і майбутні покоління визнають "злочинну суть тоталітарних режимів як сталінізму, так і фашизму".
Шановний гість! Ви увійшли на сайт ЗАМКОВА.info як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм логіном і паролем.
Ця новина на ЗAMKOВА ГОРА
Додати свій коментар до даної новини
Роздрукувати
Інші новини по темі:
Обговорити цю новину на форумі
Video
Загрузка...
найкращий iq тест
Новини RedTram
Завантаження ...
Опитування:
Якій з партій Ви найбільш симпатизуєте напередодні парламентських виборів?

ВО «Батьківщина»
Демократичний альянс
Єдиний Центр
Комуністична партія
Народна партія
Народний Рух України
Наша Україна
Партія регіонів
ВО «Свобода»
СДПУ (о)
Соціалістична партія
Удар
Українська платформа «Собор»
Україна-вперед!
Фронт змін
Інша

Голосувати
продивитись результати
Архіви новин:

«    Травень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Травень 2012 (195)
Квітень 2012 (252)
Березень 2012 (299)
Лютий 2012 (257)
Січень 2012 (287)
Грудень 2011 (119)

nmp

Наразі обговорюється:
Закон про мови чи закон про нищення України?
Автор: Sash
Кабмин намерен поднять налог на воду
Автор: Sash
Конкурс от Нескафе
Автор: Fanat
Социальный проект "Всі рівні"
Автор: Fanat
Деятельность ООО
Автор: neta
Топ-новини
В Житомирской области частное предприятие травит жителей села ядохимикатами
23.05, 12:52
Письменник відмовився від ордена, яким його нагородив Президент
23.05, 12:46
ПоRoshenко "на гачку"
22.05, 20:44
Європу трясе: землетрус налякав болгар, італійців евакуювали
22.05, 11:20
В Українській гімназії Сімферополя наплив охочих навчатися
21.05, 22:06
Побили чоловіка, який розповів про корупційні схеми Лук’янівського СІЗО
21.05, 17:50
Янукович на саміті НАТО може «розтопити» ізоляцію
21.05, 09:57