Главная > Україна > Коновалюк - представник російського ВПК?

Коновалюк - представник російського ВПК?


18.06 08:57. Разместил: Maksym
Трикутник Південна Осетія – Україна – Грузія не сходить зі шпальт та голубих екранів майже рік. На додаток, саме зараз суттєво загострюється конкурентна боротьба на світових ринках озброєнь з посиленням ролі у ній тіньових механізмів, притаманних спецслужбам.

Традиційно активна у перерозподілі світового ринку озброєнь Росія. В своїх діях вона стає все більш і більш прагматичною, об’єднуючи у власних інтересах настільки різношерстих дійових осіб, що аж подив бере. Рік назад зіркою на небосхилі російських інтересів збройового бізнесу сяяв колишній офіцер російської армії В.Коновалюк. Сьогодні навколо нього російські олігархи намагаються об'єднати вже цілу групу маніпуляторів загальнолюдськими цінностями.

На днях (17 червня) в УНІАНІ вкотре береться дискутувати нардеп Валерій Коновалюк. До розмови долучаються Оксана Шкода, Олесь Вахній та Станіслав Клих.

Хто ж вони ці нові ідейні друзі та партнери одіозного депутата – правдолюба В.Коновалюка?

Далеко не патріотка, або патріотка, але не України, Оксана Шкода (красномовне прізвище чи не так?), відома як координатор проросійського проекту «Друга Україна». Принципова позиція цієї організації виставити себе в ролі опозиції Президенту України та усім політичним силам. Свідомо підтримує лише інтереси російської сторони. Яка, власне, і фінансує цей рух.

Олесь Вахній – відомий ватажок українських скінхедів. Дійсно, кому ж іще опікуватись взаєминами України, Грузії та Осетії. На відміну від згаданих учасників, він дійсно колись відстоював національну ідею. В кінці девяностих, активний учасник масових акцій проти нелегальної міграції. Внаслідок був засуджений на сім років ув'язнення за пограбування. Олесь Вахній робив перші спроби використати скінхедів заради політичних цілей. Слід зауважити й те, що на рахунку агресивно настроєних скінхедів непоодинокі випадки побиття іноземних студентів зі столичних вузів.

Станіслав Клих свого часу здобув авторитет київського нациста, безпосередньо контактував з російськими скінхедами та активно розповсюджував російську праворадикальну літературу.

Цікаво, що цього разу така компанія нав'яже українцям? Прогнози робити важко, гарячої дискусії може і не бути, бо за всіма дійовими особами конференції стоять одній й ті самі гроші. Гроші російських владних структур зав’язаних на торгівлю зброєю.

Нажаль подібні конференції все частіше проводяться в Україні політичними та бізнесовими конкурентами України. Все робиться для того аби маніпулювати свідомістю громадян за рахунок неправдивої інформації.

Хотілось би тільки поставити одне запитання режисерам-постановника цього дійства: хто сприйме серйозно виступ красунчика Коновалюка, дівчинки-Шкоди та скінхедів - політв'язнів ?

grom.in.ua
Вернуться назад