Всі новини Житомирщина Світ Україна Інтерв'ю Київ Духовність Спорт Форум

Янукович таки переїжджає на Липську. А Герман говорила - брудна провокація...

20.04 14:37
Янукович таки переїжджає на Липську. А Герман говорила - брудна провокація...
Цього тижня президент Віктор Янукович планує переїхати в центр Києва на вулицю Липську, 4, де знаходиться резиденція для розміщення перших осіб іноземних держав.

Про це газеті "Сегодня" повідомило джерело в Адміністрації президента. Видання зазначає, що в понеділок у кварталі на Липській йшла "велика чистка". "Нам сказали фарбувати і білити, більше нічого не знаємо", - розповіли робітники.

Водночас прес-секретар президента Денис Іванеско стверджує, що у нього немає інформації з цього приводу.

А заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман, яка ще в березні першою заявила про ідею переїзду президента в центр міста, "кидає слухавку, почувши питання".

У той же час газета наполягає, що неофіційно депутати підтверджують інформацію про переїзд. "Там і в резиденції вже все готують, залишилося, щоб президент переїхав", - заявив один з лідерів фракції Партії регіонів.

Як відомо, раніше Ганна Герман заявляла, що Янукович має намір переїхати в центр Києва, щоб не створювати заторів дорогою на роботу. Наразі він проживає в будинку, що розташований на території державної резиденції "Межигір'я" у Київській області.

Щодня у центральній частині столиці під час слідування кортежу президента з його резиденції у Межигір’ї на Банкову працівники ДАІ на 30 хвилин перекривають дорожній рух.

Коментуючи повідомлення деяких ЗМІ про начебто намір Віктора Януковича переїхати для проживання у державну резиденцію на вулиці Липській, Герман назвала ці чутки "провокаціями і брудними інсинуаціями".
Шановний гість! Ви увійшли на сайт ЗАМКОВА.info як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм логіном і паролем.
Ця новина на zaua.org
Додати свій коментар до даної новини
Роздрукувати
Інші новини по темі:
Обговорити цю новину на форумі
Video
Загрузка...
найкращий iq тест
Новини RedTram
Завантаження ...
Опитування:
Якій з партій Ви найбільш симпатизуєте напередодні парламентських виборів?

ВО «Батьківщина»
Демократичний альянс
Єдиний Центр
Комуністична партія
Народна партія
Народний Рух України
Наша Україна
Партія регіонів
ВО «Свобода»
СДПУ (о)
Соціалістична партія
Удар
Українська платформа «Собор»
Україна-вперед!
Фронт змін
Інша

Голосувати
продивитись результати
Архіви новин:

«    Травень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Травень 2012 (195)
Квітень 2012 (252)
Березень 2012 (299)
Лютий 2012 (257)
Січень 2012 (287)
Грудень 2011 (119)

nmp

Наразі обговорюється:
Закон про мови чи закон про нищення України?
Автор: Sash
Кабмин намерен поднять налог на воду
Автор: Sash
Конкурс от Нескафе
Автор: Fanat
Социальный проект "Всі рівні"
Автор: Fanat
Деятельность ООО
Автор: neta
Топ-новини
В Житомирской области частное предприятие травит жителей села ядохимикатами
23.05, 12:52
Письменник відмовився від ордена, яким його нагородив Президент
23.05, 12:46
ПоRoshenко "на гачку"
22.05, 20:44
Європу трясе: землетрус налякав болгар, італійців евакуювали
22.05, 11:20
В Українській гімназії Сімферополя наплив охочих навчатися
21.05, 22:06
Побили чоловіка, який розповів про корупційні схеми Лук’янівського СІЗО
21.05, 17:50
Янукович на саміті НАТО може «розтопити» ізоляцію
21.05, 09:57