4 вересня в кінотеатрі „Жовтень” відбудеться всеукраїнська прем’єра фільму „Палата №6” за участі режисера Карена Шахназарова.
Історія фільму „Палата №6” (за однойменною повістю А.П. Чехова) налічує не багато не мало – 20 років. Сценарій стрічки, написаний К. Шахназаровим спільно з О. Бородянським ще 1989 року, зацікавив тоді італійських продюсерів. На головну роль лікаря Андрія Рагіна було ангажовано самого Марчелло Мастрояні. Але незважаючи на тривалий переговорний процес, фільм так і не відбувся. Багато років потому Шахназаров повернувся до ідеї створення „Палати №6”, коли „впізнав” свого Рагіна у виконанні актора Володимира Ільїна.
Основним знімальним майданчиком стрічки став психоневрологічний інтернат у Московській області, а героями епізодів „Палати №6” – пацієнти цього закладу, душевнохворі, що вчили уривки з Чехова й грали на рівні з професійними акторами.
Новий фільм Шахназарова – це мікс ігрового кіно та документальної зйомки, де гра переплітається з реальністю, уявне з дійсним, а „нормальність” балансує на межі з „шизофренією”. Автори фільму перенесли події повісті в Росію 2007 року, проте повністю зберегли оригінальний текст Чехова, який звучить абсолютно органічно на тлі сучасних реалій.
4 вересня у кінотеатрі „Жовтень” відбудуться заходи за участі Карена Шахназарова: • 16.00 – майстер-клас для студентів творчих спеціальностей; • 18.00 – прес-конференція для представників ЗМІ (обов’язкова попередня акредитація); • 19.20 – прем’єра фільму „Палата №6”. |