Всі новини Житомирщина Світ Україна Інтерв'ю Київ Духовність Спорт Форум

На Житомирщині працює клуб для прийомних сімей «Родоцвіт»

04.08 14:40
На Житомирщині працює клуб для прийомних сімей «Родоцвіт»
«Родоцвіт» – така назва клубу, який нещодавно відкрито для прийомних сімей на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.. В Україні існує 4 форми сімейного влаштування дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування: усиновлення, опіка/піклування, дитячий будинок сімейного типу і прийомна сім’я. Під час перебування дитини у прийомній сім’ї такій сім’ї держава надає не лише фінансову підтримку, а й контролює утримання і виховання дитини, надає допомогу у її розвитку через організацію соціального супроводу. Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюють соціальне супроводження від моменту створення прийомних сімей до виходу дитини із сім’ї у самостійне життя. Така форма соціальної роботи надає дієву допомогу у вирішенні життєвих проблем сім’ї. Але дуже часто, крім кваліфікованої допомоги фахівців, прийомним батькам потрібне спілкування з такими ж сім’ями, обмін досвідом вирішення проблем, виходу із різних нестандартних ситуацій

Саме тому п’ять прийомних сімей м. Новоград-Волинського виявили бажання об’єднатись для вирішення спільних проблем, підвищення своєї батьківської компетентності у сімейному клубі „Родоцвіт”. На першому організаційному засіданні клубу серед гостей були міський голова Боровець М. П., начальник міської служби у справах дітей Місюра Л. А., в.о. начальника відділу у справах дітей та молоді Кривенко О. Г., голова міської жіночої ради Сахненко Т. Р. та інші гості. Дискутували про роль сім’ї, яка взяла на виховання дітей, популяризацію даної форми. У вигляді слайд-шоу пройшла презентація п’яти прийомних сімей, яку провела головний спеціаліст міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Котова О.М., яка веде соціальний супровід цих сімей. Діти дарували батькам квіти і малюнки «Моя сім’я», декламували вірші і співали пісень. Місцева поетеса Л. Ярмоленко під музичний супровід подарувала всім присутнім власні вірш, а народний ансамбль «Хміль» звеселив душу кожного українським величним співом.

На засідання також були запрошені сім’ї, які готуються взяти на виховання прийомних дітей.

Ухвалили рішення на наступні засідання запрошувати фахівців у галузі освіти, медицини, права з метою не лише дієвої допомоги, але і налагодження партнерських, дружніх стосунків.

Зустріч закінчилась спільним фотографуванням як великої родини, якій цвісти і множитися. У Новоград-Волинському, адже людина без роду, як весняний цвіт, відірваний від дерева.

Житомирський обласний центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді
Шановний гість! Ви увійшли на сайт ЗАМКОВА.info як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм логіном і паролем.
Ця новина на ЗAMKOВА ГОРА
Додати свій коментар до даної новини
Роздрукувати
Інші новини по темі:
Обговорити цю новину на форумі
Video
Загрузка...
найкращий iq тест
Новини RedTram
Завантаження ...
Опитування:
Якій з партій Ви найбільш симпатизуєте напередодні парламентських виборів?

ВО «Батьківщина»
Демократичний альянс
Єдиний Центр
Комуністична партія
Народна партія
Народний Рух України
Наша Україна
Партія регіонів
ВО «Свобода»
СДПУ (о)
Соціалістична партія
Удар
Українська платформа «Собор»
Україна-вперед!
Фронт змін
Інша

Голосувати
продивитись результати
Архіви новин:

«    Травень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Травень 2012 (192)
Квітень 2012 (252)
Березень 2012 (299)
Лютий 2012 (257)
Січень 2012 (287)
Грудень 2011 (119)

nmp

Наразі обговорюється:
Закон про мови чи закон про нищення України?
Автор: Sash
Кабмин намерен поднять налог на воду
Автор: Sash
Конкурс от Нескафе
Автор: Fanat
Социальный проект "Всі рівні"
Автор: Fanat
Деятельность ООО
Автор: neta
Топ-новини
Письменник відмовився від ордена, яким його нагородив Президент
23.05, 12:46
ПоRoshenко "на гачку"
22.05, 20:44
Європу трясе: землетрус налякав болгар, італійців евакуювали
22.05, 11:20
В Українській гімназії Сімферополя наплив охочих навчатися
21.05, 22:06
Побили чоловіка, який розповів про корупційні схеми Лук’янівського СІЗО
21.05, 17:50
Янукович на саміті НАТО може «розтопити» ізоляцію
21.05, 09:57
Росія готова "розділити на трьох" ГТС України з Європою
18.05, 11:56