Всі новини Житомирщина Світ Україна Інтерв'ю Київ Духовність Спорт Форум

В Коростені призупинена урядова Держпрограма – відсутні кошти!

31.03 09:42
В Коростені призупинена урядова Держпрограма – відсутні кошти!
Генеральний директор «Укрзалізниці» М. Костюк заявив про призупинення проведення запланованої реорганізації структурних підрозділів локомотивного депо станції Коростень. Про це він повідомив у листі до головного комуніста України Петра Симоненка, котрий раніше звертався до Мінтранспорту за роз’ясненнями щодо доречності цієї реорганізації.

Реорганізація структурних підрозділів локомотивного депо планувалася відповідно схваленої урядом концепції Державної програми реформування залізничного транспорту. Так, згідно цієї концепції передбачалося розділити Коростенське локомотивне депо на два підприємства: локомотивне (тепловози) та моторвагонне (дизель-поїзди).

За підрахунками фахівців-залізничників, такий розподіл і розміщення двох підприємств на одних виробничих площах міг призвести до великих проблем, про що повідомляє газета «Комуніст Полісся». Так, тільки фінансові витрати повинні були скласти близько 37 млн. грн.. І це під час економічної кризи! Але найбільше стурбувала залізничників загроза погіршення безпеки руху поїздів.

За висновками спеціалістів, на цей час 94,4% парку дизель-поїздів вже вичерпала свій термін експлуатації. І тому доречно заплановані на реорганізацію кошти спрямувати на ремонт і закупівлю нових поїздів, або хоча б нового обладнання для старих дизель-поїздів.

Позицію спеціалістів та фахівців-залізничників підтримав голова фракції у Коростенській міськраді Володимир Омельянчук, котрий і довів всю суть проблеми лідерові КПУ Петру Симоненко. А той вже, в свою чергу, звернувся з відповідним запитом до Міністерства транспорту.

За роз’ясненнями гендиректора «Укрзалізниці» М. Костюка, реформування призупинено у зв’язку зі скрутним фінансовим становищем на залізничному транспорті, яке викликано суттєвим зменшенням обсягів вантажоперевезень.
Шановний гість! Ви увійшли на сайт ЗАМКОВА.info як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм логіном і паролем.
Ця новина на ЗAMKOВА ГОРА
Додати свій коментар до даної новини
Роздрукувати
Інші новини по темі:
Обговорити цю новину на форумі
Video
Загрузка...
найкращий iq тест
Новини RedTram
Завантаження ...
Опитування:
Якій з партій Ви найбільш симпатизуєте напередодні парламентських виборів?

ВО «Батьківщина»
Демократичний альянс
Єдиний Центр
Комуністична партія
Народна партія
Народний Рух України
Наша Україна
Партія регіонів
ВО «Свобода»
СДПУ (о)
Соціалістична партія
Удар
Українська платформа «Собор»
Україна-вперед!
Фронт змін
Інша

Голосувати
продивитись результати
Архіви новин:

«    Травень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Травень 2012 (182)
Квітень 2012 (252)
Березень 2012 (299)
Лютий 2012 (257)
Січень 2012 (287)
Грудень 2011 (119)

nmp

Наразі обговорюється:
Закон про мови чи закон про нищення України?
Автор: Sash
Кабмин намерен поднять налог на воду
Автор: Sash
Конкурс от Нескафе
Автор: Fanat
Социальный проект "Всі рівні"
Автор: Fanat
Деятельность ООО
Автор: neta
Топ-новини
В Українській гімназії Сімферополя наплив охочих навчатися
21.05, 22:06
Побили чоловіка, який розповів про корупційні схеми Лук’янівського СІЗО
21.05, 17:50
Янукович на саміті НАТО може «розтопити» ізоляцію
21.05, 09:57
Росія готова "розділити на трьох" ГТС України з Європою
18.05, 11:56
Мене не звинувачували хіба що у канібалізмі – Тимошенко
18.05, 09:40
Росією править Путішенко
17.05, 14:57
Видобуток сланцевого газу та енергонезалежність України
17.05, 14:36