У Бердичеві склалася складна ситуація з інсуліном іноземного виробництва, який мають безкоштовно видавати жителям міста, що страждають від цукрового діабету. Як стало відомо «Діловий Бердичеву» інсулін іноземного виробництва в місцевій лікарні немає, а медики пропонують хворим людям шукати його ... в аптеках. При цьому в одній з аптек міста нам повідомили, що такі інсуліни везуть під замовлення, а вартість ліків зашкалює за двісті гривень. Місячна потреба інсулінів іноземного виробництва для хворих у грошовому еквіваленті становить майже місячну пенсію.
Таким чином, у пенсіонерів Бердичева, які страждають від цукрового діабету і отримують невелику пенсію з'явилася жахлива альтернатива - померти від голоду або з-за відсутності інсуліну.
У міській лікарні Бердичева нас проінформували, що тендер на закупівлю інсуліну ще не проводили, і коли такий тендер відбудеться невідомо.
Нагадаємо нашим читачам, що раніше інсулін для Бердичівський хворих на цукровий діабет закуповуються за рахунок державного бюджету. Але уряд Тимошенко вирішив, що краще перекласти закупівлю цих ліків для хворих на трещащіе по швах міські бюджети. Результат такої урядової мудрості на особу - Бердичівський хворі залишилися без ліків, а їхнє життя під загрозою.
Олег Мейєрхольд |