Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация
 
 • 16:58 – У Житомирі стартував освітньо-виховний проект «Школа самозахисту для дівчат та жінок «НЕСЛАБКА СТАТЬ» 
 • 10:05 – Помер головний лікар Житомирської дитячої лікарні Володимир Башек 
 • 22:01 – На Житомирщині поліція розслідує незаконну трудову експлуатацію вихованців інтернату. Фото 
 • 21:58 – На Житомирщині засуджено водія до 10 років позбавлення волі за скоєння ДТП, унаслідок якої загинули троє осіб 
 • 16:33 – «Чорного» лісоруба за п’ять зрізаних дубів засуджено до двох років позбавлення волі умовно 

Оцінка міського голови Львова падає

Оцінка міського голови Львова падаєСередньозважена оцінка міського очільника Львова станом на жовтень має рекордно низький показник – 2,78 бали – такі результати щомісячного соціологічного дослідження «Львівський Омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

Нагадаємо, що у травні середньозважена оцінка Андрія Садового становила максимальні 3,47 бали. Після цього у липні опустилась до 2,99 балів, а у вересні ненадовго відновила свій зріст (3,2 бали). Однак, вже у жовтні різко впала до рекордно-низького показника – 2,78 балів.

Діяльність міського голови, міських народних обранців та роботу комунальних служб львів’яни оцінювали за 5-ти бальною шкалою, де «1» – мінімальна, — а «5» – максимальна оцінка.

У жовтні 9,1% львів’ян поставили за роботу Андрія Садового максимальну оцінку – відмінно. 17,2% опитаних вважають, що мер заслуговує «четвірки». Третина (32,9%) жителів Львова переконана, що Андрій Садовий працює на «трійку». Водночас, 19,8% респондентів оцінюють діяльність міського голови на 2 бали. А 18,7% львів’ян ставлять очільнику міста «одиницю».

Водночас, оцінки депутатів міської ради нижчі, ніж оцінки міського очільника. Майже третина (28,3%) львів’ян переконані, що місцеві народні обранці заслуговують «одиниці». 34% опитаних жителів оцінюють діяльність народних депутатів у 2 бали. На думку 22,9% львів’ян народні обранці міськради працюють на «трійку», а 8,6% респондентів ставлять «4 бали». Лише 2,9% жителів міста вважають, що народні депутати працюють на «відмінно».

Таким чином, середньозважена оцінка роботи місцевих народних депутатів становить за жовтень 2,21 бал. Це низький показник порівняно з травнем, коли вона становила 2,77 балів. У липні ця оцінка опустилась до 2,12 балів, у вересні ненадовго зросла до 2,66 балів.
Як бачимо, коливання середньозважених оцінок мера та міських народних обранців подібні: до травня зберігалась позитивна динаміка. А від травня по липень навпаки – прослідковувалась негативна тенденція. В той же час, далі бачимо, що середньозважена оцінка піднімається від липня по вересень. І за один місяць раптово падає.

Така ж ситуація прослідковується і в оцінці діяльності комунальних служб.

Середньозважена оцінка комунальників, станом на жовтень становить 2,54 бали. Тоді як у травні вона мала рекордний максимум – 2,90 балів. Від травня по липень, як в оцінці міської влади, цей показник опустився до 2,52 балів. А з липня по вересень відновив позитивну динаміку і зупинився на 2,82 балах. Але вже у жовтні, ця оцінка впала до 2,54 балів.

Щодо оцінки роботи комунальників за 5-ти бальною шкалою, тільки 2,7% львів’ян вважають, що вони працюють на «відмінно». 4 бали за роботу комунальних служб поставили 15,9%. Третина жителів міста (34,7%) переконана, що комунальники заслуговують «трійки». Водночас, «двійки» поставили 23,4% опитаних. А 21,4% респондентів вважають, що комунальники працюють на «одиницю».
Польова фаза дослідження відбувалась 1 та 2 вересня в рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1721 респондент. Львів’яни оцінювали роботу міської влади та комунальних служб за 5-ти бальною шкалою, де «1» — мінімальна оцінка, а «5» — максимальна. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування у Харкові, Києві, Львові, Дніпрі та Одесі для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.
В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.
рейтинг: 
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
переглядів: 5072
загрузка...
Оставить комментарий


Новини України і світу
 • Реклама
 • Ваш вибір?
 • Опитування
Чи підтримуєте ви ініціативу введення візового режиму України з Росією?
Рекомендуємо
 • Погода
 • Пошук роботи
 • Партнери

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Загрузка...
Загрузка...

UKR.NET -новини зі всієї України!
Квитки онлайн та фільми в кінотеатрах.
Пошук автомобілів по найкращій ціні на AVTOsale.ua.
Повна телепрограма на тиждень від TVgid.ua.

Гороскоп
Ми в соцмережах
 • Вконтакті
 • Facebook
 • Twitter
 • Google+